SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teservis 6945727
nr 694 5727
Teservis
3 delar, nysilver
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 25 april 2011
kl 17:32:16
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.